KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12471004
nr 1247 1004
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Språng". Signerad a tergo. Olja på duk, 88x75 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 april 2019
kl 20:42:21
7/4 00:32:23
500 kr
8/4 15:43:18
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano